Banging_On
Bio: #TeamFuckingMendo
Recent Ratings
Check out Banging_On's...
71 49% | Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 18 Jan 2023 |
70 47% | My Octopus Teacher (2020) - Rated 19 Jan 2022 |
89 91% | Dune (2021) - Rated 19 Jan 2022 |
62 32% | Disobedience (2017) - Rated 24 May 2020 |
69 45% | Sicario: Day of the Soldado (2018) - Rated 24 May 2020 |
90 93% | November 13: Attack on Paris (2018) - Rated 24 May 2020 |
72 51% | Solo: A Star Wars Story (2018) - Rated 24 May 2020 |
82 79% | Andre the Giant (2018) - Rated 24 May 2020 |
78 68% | Upgrade (2018) - Rated 24 May 2020 |
62 32% | Arizona (2018) - Rated 24 May 2020 |