BaconHussy

baconhussy
Movie Buff - 177 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2014
Location: USA

more Recent Ratings

100 89% Sixteen Candles (1984) - Rated 16 Feb 2014
"Who can forget the line "Last night at the dance, my little brother paid a buck to see your underwear."? Epic."
90 64% Bill and Ted's Excellent Adventure (1989) - Rated 16 Feb 2014
100 89% Tremors (1990) - Rated 16 Feb 2014
85 48% Secretary (2002) - Rated 16 Feb 2014
100 89% Let the Right One In (2008) - Rated 16 Feb 2014
"Far better than the US remake."
95 75% Fantasia (1940) - Rated 16 Feb 2014
90 64% The Adventures of Baron Munchausen (1988) - Rated 16 Feb 2014
90 64% Spaceballs (1987) - Rated 16 Feb 2014
80 33% World War Z (2013) - Rated 16 Feb 2014
90 64% True Romance (1993) - Rated 16 Feb 2014