bachus

bachus
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2023
Location: istanbul, Turkey

more Recent Ratings

95 90% Groundhog Day (1993) - Rated 19 Mar 2023
80 39% Yarım Kalan Aşklar (2020) - Rated 19 Mar 2023
80 39% Alpha (2018) - Rated 19 Mar 2023
95 90% The Whale (2022) - Rated 25 Feb 2023
75 22% 13 Conversations About One Thing (2001) - Rated 24 Feb 2023
80 39% Sharper (2023) - Rated 24 Feb 2023
95 90% Isle of Dogs (2018) - Rated 18 Feb 2023
80 39% Pearl (2022) - Rated 18 Feb 2023
95 90% Samsara (2011) - Rated 17 Feb 2023
95 90% The Revenant (2015) - Rated 15 Feb 2023