August_Cins

augustcins
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2024
Location: Oxford, Mississippi , USA

more Recent Ratings

93 40% The Social Network (2010) - Rated 10 Jun 2024
94 50% 3 Idiots (2009) - Rated 10 Jun 2024
95 59% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 10 Jun 2024
98 95% Dead Poets Society (1989) - Rated 10 Jun 2024
97 81% Good Will Hunting (1997) - Rated 10 Jun 2024
97 81% Midnight in Paris (2011) - Rated 10 Jun 2024
80 4% The Godfather (1972) - Rated 10 Jun 2024
90 31% Malena (2000) - Rated 10 Jun 2024
96 68% The Hand of God (2021) - Rated 10 Jun 2024
88 22% Cha Cha Real Smooth (2022) - Rated 10 Jun 2024