atomzer0

atomzer0
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2013
Location: West Jordan, Utah, USA
Bio: Good man, great father, loyal friend, martial arts master, Eagle Scout, hard worker, intelligent, creative, sensitive, insightful, patient, faithful, dedicated, conservative.

more Recent Ratings

80 39% Dumb and Dumber (1994) - Rated 27 Jan 2013
75 21% Mystery Men (1999) - Rated 27 Jan 2013
"Freakin' hilarious."
95 71% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 27 Jan 2013
95 71% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 27 Jan 2013
85 50% The Italian Job (2003) - Rated 27 Jan 2013
"My favorite heist movie."
75 21% Inception (2010) - Rated 27 Jan 2013
75 21% Enter the Dragon (1973) - Rated 27 Jan 2013
"The dialogue is unintentionally hilarious. The fight choreography is unmatched. Bruce Lee is a phenomena. Supernaturally fast. Supernaturaly skilled."
95 71% The Ultimate Gift (2006) - Rated 27 Jan 2013
"Inspiring and beautiful."
85 50% The Man Who Knew Too Little (1997) - Rated 27 Jan 2013
95 71% Strange Brew (1983) - Rated 27 Jan 2013
"This classic never gets old. It's a beauty eh."