atijman

atijman
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 18 Apr 2021
Location: Uruguay

more Recent Ratings

90 90% The Leftovers (2014) - Rated 18 Apr 2021
60 22% Batman Begins (2005) - Rated 18 Apr 2021
70 52% The Dark Knight (2008) - Rated 18 Apr 2021
50 4% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 18 Apr 2021
50 4% Tenet (2020) - Rated 18 Apr 2021
50 4% The Social Network (2010) - Rated 18 Apr 2021
80 76% House of Cards (2013) - Rated 18 Apr 2021
70 52% Mindhunter (2017) - Rated 18 Apr 2021
50 4% Gone Girl (2014) - Rated 18 Apr 2021
60 22% I Care a Lot (2021) - Rated 18 Apr 2021