Asteridith

asteridith
Flick Fan - 99 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2018
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

13 73% Nosedive (2016) - Rated 24 Jun 2021
24 95% Godzilla (2014) - Rated 23 Apr 2021
24 95% Kong: Skull Island (2017) - Rated 23 Apr 2021
24 95% Godzilla vs. Kong (2021) - Rated 23 Apr 2021
23 93% Godzilla: King of the Monsters (2019) - Rated 23 Apr 2021
28 97% Mothra (1961) - Rated 22 Apr 2021
14 78% Inner Workings (2016) - Rated 13 Apr 2021
20 91% Luxo Jr. (1986) - Rated 13 Apr 2021
26% Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked (2011) - Rated 13 Apr 2021
14 78% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 13 Apr 2021