artofescape
Recent Ratings
Check out artofescape's...
30 11% | Bugsy (1991) - Rated 13 Feb 2012 |
96 92% | Sexy Beast (2001) - Rated 13 Feb 2012
"This is one of my all time favorites. Ben Kingsley was absolutely Oscar-worthy in the role of Don Logan. The directing, acting, and score are phenomenal."
|
66 26% | Titanic (1997) - Rated 13 Feb 2012 |
70 50% | Pay It Forward (2000) - Rated 13 Feb 2012 |
90 69% | Slumdog Millionaire (2008) - Rated 13 Feb 2012 |
90 69% | 3:10 to Yuma (2007) - Rated 13 Feb 2012 |
80 57% | The Black Dahlia (2006) - Rated 13 Feb 2012 |
96 92% | The Untouchables (1987) - Rated 13 Feb 2012 |
65 19% | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 13 Feb 2012 |
69 42% | Three Kings (1999) - Rated 13 Feb 2012 |