armin2002

armin2002
Movie Buff - 473 Film Ratings
Member Since: 07 Apr 2024
Location: Turkey

more Recent Ratings

68 64% Housebound (2014) - Rated 22 Nov 2024
64 51% Doghouse (2009) - Rated 22 Nov 2024
78 95% Deadstream (2022) - Rated 21 Nov 2024
50 15% The Dead Don't Die (2019) - Rated 20 Nov 2024
65 55% Throw Momma from the Train (1987) - Rated 18 Nov 2024
77 91% Tenacious D in The Pick of Destiny (2006) - Rated 18 Nov 2024
64 51% Good Boys (2019) - Rated 09 Nov 2024
79 98% Sex Drive (2008) - Rated 08 Nov 2024
74 82% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 08 Nov 2024
50 15% Friday After Next (2002) - Rated 08 Nov 2024