Arif.

arif_ii
Movie Buff - 125 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2012
Location: Turkey

more Recent Ratings

85 74% 25th Hour (2002) - Rated 14 Jun 2013
80 46% Equilibrium (2002) - Rated 17 Sep 2012
82 60% Star Trek (2009) - Rated 17 Sep 2012
80 46% Beetlejuice (1988) - Rated 17 Sep 2012
82 60% Warrior (2011) - Rated 17 Sep 2012
86 80% 300 (2007) - Rated 10 Sep 2012
85 74% Saw (2003) - Rated 10 Sep 2012
80 46% Up (2009) - Rated 10 Sep 2012
80 46% The Illusionist (2006) - Rated 10 Sep 2012
80 46% The Machinist (2004) - Rated 10 Sep 2012