ardesautels
Recent Ratings
Check out ardesautels's...
50 5% | Divergent (2014) - Rated 06 Aug 2024 |
75 37% | Wonder Woman (2017) - Rated 06 Aug 2024 |
80 45% | The Legend of Korra (2012) - Rated 06 Aug 2024 |
65 14% | Girl at the Window (2022) - Rated 06 Aug 2024 |
65 14% | The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 06 Aug 2024 |
75 37% | The Conjuring (2013) - Rated 06 Aug 2024 |
70 27% | The Babadook (2014) - Rated 06 Aug 2024 |
50 5% | The Ritual (2017) - Rated 06 Aug 2024 |
87 62% | A Quiet Place Part II (2021) - Rated 06 Aug 2024 |
95 93% | A Quiet Place (2018) - Rated 06 Aug 2024 |