Arcamenel
Bio: A guy who interested in Cinema, Video Games, Photography and FRP
Recent Ratings
Check out Arcamenel's...
74 40% | X-Men: Apocalypse (2016) - Rated 21 May 2016 |
40 13% | Ali Baba ve 7 Cüceler (2015) - Rated 10 May 2016 |
55 19% | Kötü Kedi Şerafettin (2016) - Rated 10 May 2016 |
60 23% | Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 10 May 2016 |
97 91% | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 08 Apr 2016 |
55 19% | Düğün Dernek 2 : Sünnet (2015) - Rated 07 Apr 2016 |
70 34% | Creed (2015) - Rated 01 Mar 2016
"There are strong sides but too much cliches in it."
|
55 19% | The Danish Girl (2015) - Rated 01 Mar 2016 |
85 63% | The Martian (2015) - Rated 20 Feb 2016 |
75 43% | Steve Jobs (2015) - Rated 10 Feb 2016 |