apokalyptic

apokalyptic
Film Freak - 892 Film Ratings
Member Since: 13 Mar 2012
Location: China

more Recent Ratings

Check out apokalyptic's...

95 95% Guardians of the Galaxy Vol. 3 (2023) - Rated 23 Jul 2023
95 95% RRR (2022) - Rated 27 Jan 2023
85 40% Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019) - Rated 07 Oct 2019
95 95% Daredevil (2015) - Rated 22 Feb 2019
85 40% Van Helsing (2004) - Rated 22 Feb 2019
75 11% The Equalizer 2 (2018) - Rated 22 Feb 2019
90 78% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 22 Feb 2019
90 78% A Quiet Place (2018) - Rated 22 Feb 2019
85 40% Murder She Said (1961) - Rated 05 Aug 2018
86 54% Murder Ahoy (1964) - Rated 05 Aug 2018