anqihu

anqihu
Flick Fan - 82 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2013
Location: USA

more Recent Ratings

60 12% The Batman (2004) - Rated 10 Jul 2017
70 21% Sliding Doors (1998) - Rated 10 Jul 2017
95 84% Buffalo '66 (1998) - Rated 05 Jan 2015
80 43% The Interview (2014) - Rated 05 Jan 2015
85 59% Wild (2014) - Rated 12 Dec 2014
75 30% Birdman (2014) - Rated 24 Nov 2014
95 84% Mulholland Drive (2001) - Rated 21 Nov 2014
85 59% The Game (1997) - Rated 21 Nov 2014
75 30% Midnight in Paris (2011) - Rated 21 Nov 2014
85 59% Lust, Caution (2007) - Rated 21 Nov 2014