annimal
Recent Ratings
Check out annimal's...
90 73% | Hannibal (2001) - Rated 13 Dec 2010 |
85 57% | Men in Black II (2002) - Rated 13 Dec 2010 |
80 46% | School of Rock (2003) - Rated 13 Dec 2010 |
90 73% | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 13 Dec 2010 |
85 57% | My Sassy Girl (2001) - Rated 13 Dec 2010 |
75 33% | District 9 (2009) - Rated 13 Dec 2010
"A disappointing mess of a plot."
|
100 93% | Rush Hour (1998) - Rated 13 Dec 2010
"A classic."
|
60 26% | Miss Congeniality (2000) - Rated 13 Dec 2010
"A fun female heroine saves the day and finds love."
|
20 11% | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Rated 13 Dec 2010
"This almost makes me not want to watch the first one."
|
20 11% | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 13 Dec 2010
"Let's see them do something with their lives too."
|