AnneJ
Recent Ratings
Check out AnneJ's...
78 46% | Mary and Max (2009) - Rated 30 Dec 2020 |
75 35% | Save the Green Planet (2003) - Rated 27 Dec 2020 |
50 17% | Let the Right One In (2008) - Rated 27 Dec 2020 |
30 3% | Santa with Muscles (1996) - Rated 27 Dec 2020 |
80 64% | Death of a Cyclist (1955) - Rated 27 Dec 2020 |
85 82% | Aladdin (1992) - Rated 27 Dec 2020 |
70 25% | The Rescuers (1977) - Rated 27 Dec 2020 |
80 64% | Sólo química (2015) - Rated 27 Dec 2020 |
45 10% | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 27 Dec 2020 |
100 92% | Amélie (2001) - Rated 27 Dec 2020 |