AnnaBanana

annabanana
Movie Buff - 303 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2016
Location: Brooklyn, NY, USA
Age: 29
Bio: New Yorker. Book Nerd, Movie Addict
Just a Freelance Artist, that dabbles in medical practice.
Social Introvert

more Recent Ratings

40 14% Escape Room (2019) - Rated 14 Jan 2019
45 16% Bird Box (2018) - Rated 14 Jan 2019
50 21% Irreversible (2002) - Rated 21 Mar 2018
30 11% Rocky V (1990) - Rated 21 Mar 2018
10 2% The Virgin Suicides (2000) - Rated 21 Mar 2018
85 68% The Golden Compass (2007) - Rated 21 Mar 2018
75 47% The Grapes of Wrath (1940) - Rated 21 Mar 2018
15 6% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 21 Mar 2018
79 52% In the Mood for Love (2000) - Rated 21 Mar 2018
15 6% Saw (2004) - Rated 21 Mar 2018