anikjuchem

anikjuchem
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2019
Location: USA

more Recent Ratings

Check out anikjuchem's...

70 56% Jojo Rabbit (2019) - Rated 12 Dec 2019
80 81% Parasite (2019) - Rated 12 Dec 2019
50 31% The Wedding Guest (2019) - Rated 12 Dec 2019
30 9% Mission Mangal (2019) - Rated 12 Dec 2019
80 81% Jallikattu (2019) - Rated 12 Dec 2019
20 3% Rowdy Rathore (2012) - Rated 12 Dec 2019
40 18% Ready or Not (2019) - Rated 12 Dec 2019
60 40% Kahaani (2012) - Rated 12 Dec 2019
70 56% Knives Out (2019) - Rated 12 Dec 2019
100 96% Rang De Basanti (2006) - Rated 12 Dec 2019