altaleo

altaleo
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 31 Dec 2017
Location: Canada

more Recent Ratings

45 17% Çöpçüler Kralı (1977) - Rated 31 Dec 2017
65 56% Neseli günler (1978) - Rated 31 Dec 2017
55 34% Hababam sinifi dokuz doguruyor (1978) - Rated 31 Dec 2017
65 56% Sultan (1978) - Rated 31 Dec 2017
65 56% Kibar Feyzo (1978) - Rated 31 Dec 2017
50 25% Erkek Güzeli Sefil Bilo (1979) - Rated 31 Dec 2017
20 10% Ne olacak simdi (1979) - Rated 31 Dec 2017
77 81% Banker bilo (1980) - Rated 31 Dec 2017
15 8% Girgiriyede Senlik Var (1981) - Rated 31 Dec 2017
55 34% Davaro (1981) - Rated 31 Dec 2017