allidwy

allidwy
Flick Fan - 71 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
Age: 34

more Recent Ratings

10 9% The Spectacular Now (2013) - Rated 02 Sep 2013
94 78% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 10 Jan 2013
84 37% Bully (2001) - Rated 06 Oct 2012
17 13% Crossroads (2002) - Rated 06 Oct 2012
96 87% Cool Hand Luke (1967) - Rated 06 Oct 2012
0% Date Movie (2006) - Rated 06 Oct 2012
90 58% Despicable Me (2010) - Rated 06 Oct 2012
93 71% Boogie Nights (1997) - Rated 06 Oct 2012
63 27% Coyote Ugly (2000) - Rated 06 Oct 2012
90 58% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 05 Oct 2012