alkar
Recent Ratings
Check out alkar's...
85 86% | A Charlie Brown Christmas (1965) - Rated 31 Dec 2016 |
75 70% | Office Space (1999) - Rated 31 Dec 2016 |
60 22% | Gentlemen of Fortune (1972) - Rated 21 Sep 2016 |
85 86% | Frozen (2013) - Rated 21 Sep 2016 |
70 58% | Fritz the Cat (1972) - Rated 21 Sep 2016 |
80 78% | A Hard Day's Night (1964) - Rated 21 Sep 2016 |
80 78% | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 24 Mar 2016 |
80 78% | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Rated 24 Mar 2016 |
55 10% | Hot Fuzz (2007) - Rated 24 Mar 2016 |
85 86% | Lost in Translation (2003) - Rated 24 Mar 2016 |