alexspimenta

alexspimenta
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 03 Nov 2008
Location: Brazil

more Recent Ratings

Check out alexspimenta's...

93 66% Viridiana (1961) - Rated 12 May 2011
90 56% The Amityville Horror (1979) - Rated 12 May 2011
100 90% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 06 Mar 2010
79 23% Caligula (1979) - Rated 02 Feb 2010
75 3% I Spit on Your Grave (1978) - Rated 21 Nov 2009
80 30% Cube (1997) - Rated 21 Nov 2009
78 16% The Matrix (1999) - Rated 21 Nov 2009
100 90% Schindler's List (1993) - Rated 21 Nov 2009
76 10% Salò, or The 120 Days Of Sodom (1975) - Rated 19 Nov 2009
93 66% Requiem for a Dream (2000) - Rated 19 Nov 2009