Aldi

aldi
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2014
Location: Athens, Greece, Greece

more Recent Ratings

82 45% Black Swan (2010) - Rated 12 Dec 2014
83 51% Formula 51 (2001) - Rated 12 Dec 2014
86 62% The Motorcycle Diaries (2004) - Rated 12 Dec 2014
0% A Serbian Film (2010) - Rated 12 Dec 2014
55 9% Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 12 Dec 2014
86 62% The Green Mile (1999) - Rated 12 Dec 2014
40 6% The Experiment (2001) - Rated 12 Dec 2014
94 90% The Wave (2008) - Rated 12 Dec 2014
65 22% The Imposter (2012) - Rated 12 Dec 2014
82 45% Django Unchained (2012) - Rated 12 Dec 2014