Albofett
Recent Ratings
Check out Albofett's...
70 42% | The Warriors (1979) - Rated 10 Mar 2008
"Classic... Come out and play!"
|
30 22% | Night Watch (2004) - Rated 10 Mar 2008
"Nice effects, but the movie is hard to follow and short on story..."
|
25 19% | History of the World: Part I (1981) - Rated 10 Mar 2008
"Doesn't hold up...."
|
35 25% | The Golden Child (1986) - Rated 10 Mar 2008
"its ok.... I WANT THE KNIFE!"
|
85 61% | Caddyshack (1980) - Rated 10 Mar 2008
"True Classic!"
|
75 48% | Boogie Nights (1997) - Rated 10 Mar 2008
"Well doen, interesting"
|
85 61% | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 10 Mar 2008
"great hold true to the book"
|
0 3% | Waterworld (1995) - Rated 10 Mar 2008
"pure crap"
|
90 76% | Valley Girl (1983) - Rated 10 Mar 2008
"great 80s, kinda gritty and funny!"
|
20 15% | The Running Man (1987) - Rated 10 Mar 2008
"doesn't hold up."
|