akbirkurt

akbirkurt
Film Freak - 655 Film Ratings
Member Since: 10 Oct 2016
Location: Kahramanmaraş, Turkey
Bio: Film araştırmaya ve kaliteli filmleri izlemeye bayılırım.

more Recent Ratings

80 41% It (2017) - Rated 16 Oct 2024
77 20% Constantine (2005) - Rated 16 Oct 2024
84 65% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 16 Oct 2024
77 20% Final Destination (2000) - Rated 16 Oct 2024
84 65% The Prestige (2006) - Rated 16 Oct 2024
84 65% Wind River (2017) - Rated 16 Oct 2024
76 17% Natural Born Killers (1994) - Rated 16 Oct 2024
84 65% House of Cards (2013) - Rated 16 Oct 2024
78 26% Munich (2005) - Rated 16 Oct 2024
78 26% Cube (1997) - Rated 16 Oct 2024