aiikae

aiikae
Movie Buff - 133 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2018
Location: Nigeria
Bio: n

more Recent Ratings

94 73% 11.22.63 (2016) - Rated 01 Aug 2023
85 24% Fringe (2008) - Rated 01 May 2023
95 83% Gattaca (1997) - Rated 01 May 2023
85 24% Nathan for You (2013) - Rated 22 Apr 2023
95 83% Castaway on the Moon (2009) - Rated 22 Apr 2023
95 83% Dune (2021) - Rated 14 Apr 2023
95 83% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Oct 2022
93 66% V for Vendetta (2006) - Rated 26 Oct 2022
91 53% Children of Men (2006) - Rated 26 Oct 2022
88 34% Night Sky (2022) - Rated 26 Oct 2022