adoongdong

adoongdong
Film Freak - 682 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2013
Location: USA
Bio: dong a long ding dong

more Recent Ratings

80 61% The Secret of Roan Inish (1994) - Rated 09 Feb 2024
73 34% Happy People: A Year in the Taiga (2010) - Rated 02 Feb 2024
67 21% The Illusionist (2006) - Rated 02 Feb 2024
90 97% Phantom Thread (2017) - Rated 02 Feb 2024
82 73% Bride of Frankenstein (1935) - Rated 29 Dec 2023
81 67% Sorry, Wrong Number (1948) - Rated 29 Dec 2023
78 51% The Bells of St. Mary's (1945) - Rated 29 Dec 2023
83 78% Gaslight (1944) - Rated 29 Dec 2023
74 37% Nashville (1975) - Rated 28 Oct 2023
67 21% The Moment of Truth (1964) - Rated 28 Oct 2023