adamisawful

adamisawful
Film Freak - 685 Film Ratings
Member Since: 10 Jun 2023
Location: USA

more Recent Ratings

Check out adamisawful's...

50 38% Smart Cookies (2012) - Rated 10 Jun 2023
60 56% Edward Scissorhands (1990) - Rated 10 Jun 2023
80 87% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 10 Jun 2023
40 22% The Green Hornet (2011) - Rated 10 Jun 2023
50 38% Fantasy Island (2020) - Rated 10 Jun 2023
90 94% Mary and Max (2009) - Rated 10 Jun 2023
60 56% The Little Mermaid (1989) - Rated 10 Jun 2023
70 74% The Menu (2022) - Rated 10 Jun 2023
40 22% Justice League (2017) - Rated 10 Jun 2023
60 56% Bad Trip (2021) - Rated 10 Jun 2023