Abrantes
Movie Buff - 443 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2015
Location: Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brazil
Recent Ratings
Check out Abrantes's...
55 29% | American Sniper (2014) - Rated 19 Jul 2015 |
71 81% | Margin Call (2011) - Rated 19 Jul 2015 |
70 67% | 127 Hours (2010) - Rated 19 Jul 2015 |
65 52% | The Wrestler (2008) - Rated 19 Jul 2015 |
60 40% | Synecdoche, New York (2008) - Rated 19 Jul 2015 |
71 81% | 4 Months, 3 Weeks and 2 Days (2007) - Rated 19 Jul 2015 |
60 40% | A History of Violence (2005) - Rated 19 Jul 2015 |
70 67% | Downfall (2004) - Rated 19 Jul 2015 |
60 40% | Black and White (1999) - Rated 19 Jul 2015 |
70 67% | Dance with the Devil (1997) - Rated 10 Jul 2015 |