70sdude
Recent Ratings
Check out 70sdude's...
90 79% | Spice and Wolf (2008) - Rated 03 Jun 2021 |
85 58% | Nisemonogatari (2012) - Rated 14 Apr 2021 |
90 79% | KonoSuba: God's Blessing on This Wonderful World! (2016) - Rated 14 Apr 2021 |
85 58% | Bakemonogatari (2009) - Rated 14 Apr 2021 |
85 58% | Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu (2016) - Rated 14 Apr 2021 |
98 97% | The Tatami Galaxy (2010) - Rated 14 Apr 2021 |
93 90% | Cowboy Bebop (1998) - Rated 02 Mar 2021 |
97 96% | A Place Further than the Universe (2018) - Rated 20 Feb 2021 |
92 88% | Beastars (2019) - Rated 20 Feb 2021 |
75 22% | Toradora! (2008) - Rated 20 Feb 2021 |