134322

134322
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 31 Aug 2013

more Recent Ratings

80 68% The Fire Within (1963) - Rated 11 Feb 2015
70 37% Broken Flowers (2005) - Rated 10 Feb 2015
75 48% John Wick (2014) - Rated 10 Feb 2015
80 68% Saving Mr. Banks (2013) - Rated 09 Feb 2015
80 68% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 09 Feb 2015
95 94% I Heart Huckabees (2004) - Rated 08 Feb 2015
65 23% Raising Arizona (1987) - Rated 08 Feb 2015
75 48% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 07 Feb 2015
55 12% Blood Simple (1984) - Rated 07 Feb 2015
30 2% The Skeleton Twins (2014) - Rated 07 Feb 2015